Jakie sprzęty powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym domu?

Urządzając dom lub mieszkanie, staramy się, żeby wszystkie elementy składały się na harmonijną całość, dopasowaną do naszych gustów i potrzeb. Istotny jest oryginalny design, ale równie ważna powinna być funkcjonalność, czyli prostota i wygoda użytkowania poszczególnych urządzeń i sprzętów.

Nie bez znaczenia jest także ich wpływ na środowisko naturalne oraz nasze zdrowie. Chcąc stworzyć nowoczesną i użyteczną przestrzeń, warto postawić na jakość na nie ilość, dlatego poniżej przedstawiamy listę zaledwie 4 urządzeń, które warto mieć w swoim domu, tak aby zadbać o swoje zdrowie i komfort życia.

Wyciskarka Sybilla Welmax

welmax wyciskarka sybilla cena

Wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw i owoców – zbilansowana dieta to podstawa, a ważnym jej elementem jest spożywanie odpowiednich ilości świeżych warzyw i owoców. Niestety żeby dostarczyć sobie wystarczającą ilość witamin i minerałów, trzeba by jeść ich bardzo dużo, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest picie soków. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie również w przypadku dzieci – niejadków.

Bardzo dobrym sprzętem, w który warto zainwestować wyciskarka wolnoobrotowa Sybilla od firmy Welmax. Jest to nowoczesny i zarazem prosty w użyciu sprzęt.

Jego zalety to:

  • duży wlot na owoce i warzywa,
  • dwa filtry w zestawie,
  • bezpieczny mechanizm,
  • nowoczesny silnik
  • 5 letnia gwarancja użytkowania.

Co ważne – przygotowanie soku zajmie nam z pomocą Sybilli zaledwie kwadrans!

Klimatyzator Fiamotto Welmax

Klimatyzator – odpowiednia temperatura w domu, to nie tylko kwestia przyjemności, ale również zdrowia. Kiedy jesteśmy przegrzani lub wychłodzeni, łatwo o przeziębienie. Aby uniknąć takich sytuacji, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości klimatyzator – np. Fiamotto od Welmaxu.

Dzięki niemu w upalne dni odpoczniemy w przyjemnym chłodzie, a zimą po powrocie z pracy wygrzejemy się na wygodnej kanapie. Oprócz tego Fiamotto posiada wentylator pracujący w trzech trybach.

Oczyszczacz powietrza Cirrus Welmax

Oczyszczacz powietrza – codzienne sprzątanie i wietrzenie mieszkania niestety nie pozbawia go grzybów, pleśni, bakterii, roztoczy kurzu, alergenów i wielu szkodliwych substancji, które wdychamy. Wszystko to negatywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego warto rozważyć zakup oczyszczacza powietrza. Produktem wartym uwagi jest nowoczesne urządzenie Cirrus firmy Welmax.

cirrus obsługa welmax

Jest to innowacyjny sprzęt z wbudowanym jonizatorem, które zamienia  jony dodatnie w ujemne. Takie same procesy zachodzą w warunkach naturalnych po burzy, dlatego tak lekko się wtedy oddycha. Oczyszczacz powietrza Welmax  ma wiele funkcji – zwalcza cząstki smogu, usuwa nieprzyjemne zapachy, usuwa bakterie, grzyby i pleśń.

Powstrzymuje rozmnażanie wirusów, eliminuje skutki działania substancji lotnych takich jak benzen czy amoniak, usuwa z powietrza pałeczki odpowiedzialne za zapalenie płuc, a także pałeczki okrężnicy czy PM10. Oprócz tego rozkłada formaldehydy, koncentruje jony ujemne i sterylizuje promienie UV. Urządzenie jest bardzo ciche, ma nowoczesny design, można sterować nim pilotem i ustawić specjalną blokadę dla dzieci.

Robot do mycia okien Aquamenti Welmax

aquamenti robot do mycia szyb automat welmax (2)

Urządzenie do mycia okienmycie okien nie jest czynnością, do której rwiemy się z wielkim zapałem. Zwykle pochłania to mnóstwo czasu i …nerwów. Aby znacznie skrócić ten proces i nie narażać na stresy wynikające z wielogodzinnego pucowania na mokro i sucho, warto kupić specjalne urządzenie do mycia okien, które wyręczy nas w tym niemiłym zadaniu.

Jednym z najlepszych sprzętów tego typu jest urządzenie Aquamenti od Welmax. Z jego pomocą umyjemy okna,  lustra, kabiny prysznicowe lub płytki ścienne. Mechanizm działania Aquamenti jest prosty – przy  pomocy specjalnych przyssawek sprawnie porusza się on po pionowych powierzchniach i dostosowuje się do ich grubości czyszcząc je dokładniej niż jakiekolwiek ściereczki czy gąbki.

Zalety Aquamenti to m.in.:

  • czujnik żyroskopowy i system nawigacji,
  • które kontrolują ruchy robota,
  • system Single Slide Cleaning – gwarantujący dokładne czyszczenie szkła o różnej grubości,
  • możliwość sterowania urządzenia smartfonem,
  • ekologiczność rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *