Jakie sprzęty powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym domu?

0
182
aquamenti robot do mycia szyb automat welmax (2)

Urządzając dom lub mieszkanie, staramy się, żeby wszystkie elementy składały się na harmonijną całość, dopasowaną do naszych gustów i potrzeb. Istotny jest oryginalny design, ale równie ważna powinna być funkcjonalność, czyli prostota i wygoda użytkowania poszczególnych urządzeń i sprzętów.

Nie bez znaczenia jest także ich wpływ na środowisko naturalne oraz nasze zdrowie. Chcąc stworzyć nowoczesną i użyteczną przestrzeń, warto postawić na jakość na nie ilość, dlatego poniżej przedstawiamy listę zaledwie 4 urządzeń, które warto mieć w swoim domu, tak aby zadbać o swoje zdrowie i komfort życia.

Wyciskarka Sybilla Welmax

Wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw i owoców – zbilansowana dieta to podstawa, a ważnym jej elementem jest spożywanie odpowiednich ilości świeżych warzyw i owoców. Niestety żeby dostarczyć sobie wystarczającą ilość witamin i minerałów, trzeba by jeść ich bardzo dużo, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest picie soków. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie również w przypadku dzieci – niejadków.

Sybilla welmax opinie

Bardzo dobrym sprzętem, w który warto zainwestować wyciskarka wolnoobrotowa Sybilla od firmy Welmax. Jest to nowoczesny i zarazem prosty w użyciu sprzęt.

Jego zalety to: 

  • duży wlot na owoce i warzywa, 
  • dwa filtry w zestawie, 
  • bezpieczny mechanizm, 
  • nowoczesny silnik 
  • 5 letnia gwarancja użytkowania. 

Wyciskarka wolnoobrotowa Sybilla 3 welmax opinie

Co ważne – przygotowanie soku zajmie nam z pomocą Sybilli zaledwie kwadrans!

Klimatyzator Fiamotto Welmax

Klimatyzator – odpowiednia temperatura w domu, to nie tylko kwestia przyjemności, ale również zdrowia. Kiedy jesteśmy przegrzani lub wychłodzeni, łatwo o przeziębienie. Aby uniknąć takich sytuacji, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości klimatyzator – np. Fiamotto od Welmaxu. 

Fiamotto oczyszczacz powietrza Welmax opinie

Dzięki niemu w upalne dni odpoczniemy w przyjemnym chłodzie, a zimą po powrocie z pracy wygrzejemy się na wygodnej kanapie. Oprócz tego Fiamotto posiada wentylator pracujący w trzech trybach.

Klimatyzator Fiamotto welmax

Oczyszczacz powietrza Cirrus Welmax

Oczyszczacz powietrza – codzienne sprzątanie i wietrzenie mieszkania niestety nie pozbawia go grzybów, pleśni, bakterii, roztoczy kurzu, alergenów i wielu szkodliwych substancji, które wdychamy. Wszystko to negatywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego warto rozważyć zakup oczyszczacza powietrza – szczególnie teraz w czasie trwającej epidemii koronawirusa. Produktem wartym uwagi jest nowoczesne urządzenie Cirrus firmy Welmax.

oczyszczacz powietrza welmax opinie

Jest to innowacyjny sprzęt z wbudowanym jonizatorem, które zamienia jony dodatnie w ujemne. Takie same procesy zachodzą w warunkach naturalnych po burzy, dlatego tak lekko się wtedy oddycha. Oczyszczacz powietrza Cirrus Welmax  ma wiele funkcji – zwalcza cząstki smogu, usuwa nieprzyjemne zapachy, usuwa bakterie, grzyby i pleśń.

Cirrus life welmax opinie

Powstrzymuje rozmnażanie wirusów, eliminuje skutki działania substancji lotnych takich jak benzen czy amoniak, usuwa z powietrza pałeczki odpowiedzialne za zapalenie płuc, a także pałeczki okrężnicy czy PM10. Oprócz tego rozkłada formaldehydy, koncentruje jony ujemne i sterylizuje promienie UV. Urządzenie jest bardzo ciche, ma nowoczesny design, można sterować nim pilotem i ustawić specjalną blokadę dla dzieci.

Cirrus welmax oczyszczacz powietrza

Robot do mycia okien Aquamenti Welmax

Urządzenie do mycia okienmycie okien nie jest czynnością, do której rwiemy się z wielkim zapałem. Zwykle pochłania to mnóstwo czasu i …nerwów. Aby znacznie skrócić ten proces i nie narażać na stresy wynikające z wielogodzinnego pucowania na mokro i sucho, warto kupić specjalne urządzenie do mycia okien, które wyręczy nas w tym niemiłym zadaniu.

Aquamenti welmax opinie

Jednym z najlepszych sprzętów tego typu jest urządzenie Aquamenti od Welmax. Z jego pomocą umyjemy okna,  lustra, kabiny prysznicowe lub płytki ścienne. Mechanizm działania Aquamenti jest prosty – przy pomocy specjalnych przyssawek sprawnie porusza się on po pionowych powierzchniach i dostosowuje się do ich grubości czyszcząc je dokładniej niż jakiekolwiek ściereczki czy gąbki.

Zalety Aquamenti to m.in.:

  • czujnik żyroskopowy i system nawigacji, 
  • które kontrolują ruchy robota, 
  • system Single Slide Cleaning – gwarantujący dokładne czyszczenie szkła o różnej grubości, 
  • możliwość sterowania urządzenia smartfonem, 
  • ekologiczność rozwiązania.

Aquamenti welmax opinie

Zapoznaj się z opiniami zadowolonych użytkowników produktów firmy Welmax:

„witam,garnki moim zdaniem fantastyczne,użytkowane intensywnie ok 2 lata nie noszą praktycznie żadnych oznak zużycia,bardzo szybko się nagrzewają i jeszcze długo po zdjęciu z ognia trzymają temperaturę potrawy,nie są najtańsze ale warte każdej wydanej złotówki ,polecam z czystym sumieniem.” ~~ Karolina

„Super jakość, nowoczesny design, krótszy czas gotowania. Nie dostrzegam minusów tych naczyń Mam zestaw Premium Lux”~~Dobrawa

„Mi się bardzo podoba WOK w ofercie Welmaxu. Poza jakością, w którą wierzę jest po prostu bardzo …ładny 🙂
Jako kobieta patrzę też na stronę estetyczną naczyń i bardzo mi się podoba taki prosty, elegancki design.
Ostatnio chyba zniknął ze sklepu online, ale mam nadzieję, że chwilowo, bo zamierzam kupić.”~~ Patrycja

„Tworzywo, z którego wykonane są garnki Welmaxu jest naprawdę bardzo wytrzymałe. Mam te naczynia już wiele lat, chyba 6 i zero przypaleń, zero zarysowań. Praktycznie wyglądają jak nowe. Bardzo je sobie chwalę.”~~Beata K.

Zobacz też film z opinią zadowolonej klientki welmax 

W celu poznania pełnej oferty firmy warto udać się na pokazy Welmax

Nie przegap nowości od firmy Welmax na rok 2021