Projektowo Studio – nowatorska aranżacja wnętrz komercyjnych w Trójmieście

0
112

Znalezienie inspiracji do aranżacji wnętrza czy to w domu czy w firmie jest dziś bardzo proste. Wystarczy przejrzeć tematyczne profile na Instagramie lub Pinterest. W rzeczywistości okazuje się jednak, że sam pomysł to nie wszystko, a w czasie urządzania wnętrza potrzebujemy kogoś z wiedzą techniczną, instalatorską i w końcu z naprawdę dobrym zmysłem estetycznym. Zwłaszcza, jeśli aranżujemy wnętrze komercyjne. W tym właśnie specjalizuje się zespół projektantów z Projektowo Studio w Trójmieście.

Wnętrza komercyjne – czyli jakie?

Projektowanie domu czy mieszkania, a urządzenie przestrzeni komercyjnej to dwie różne bajki. Wnętrze komercyjne to nic innego jak przestrzeń do prowadzenia działalności gospodarczej – handlowej lub usługowej. Każdy z pewnością zauważa, że w wielu miejscach typu restauracja, salon kosmetyczny, salon meblowy, klub, siłownia, butik czy placówka medyczna czujemy się dobrze lub źle z uwagi na wystrój. Aranżacja przestrzeni, w których pojawiają się klienci musi być przemyślana, a zastosowane techniki projektowe powinny wpływać na ludzkie zmysły.

Jak zaaranżować wnętrze komercyjne?

Wnętrze to nie tylko ogólny wygląd ścian czy umeblowania. Na dobre samopoczucie klientów, ale i pracowników przebywających w takich przestrzeniach wpływa wiele czynników. To m.in. odpowiednie oświetlenie, zlokalizowanie urządzeń elektronicznych w odpowiednich miejscach, barwy spójne z logotypem firmy czy użytkowe umeblowanie. By to wszystko ze sobą grało, trzeba zaplanować nie tylko to co na zewnątrz, ale i wewnątrz. Mowa o instalacjach, o których wiele osób nie ma pojęcia, a pod które na późniejszych etapach projektowania wnętrz trzeba dostosować ogólny design czy umiejscowienie elementów wyposażenia wnętrza.

Zatrudnij fachowców. Projektowo Studio to doświadczony zespół

Działający na terenie całego Trójmiasta i okolic zespół projektantów z biura projektowego Projektowo Studio w swoim portfolio ma wiele zrealizowanych zleceń dla klientów indywidualnych, ale – przede wszystkim – dla wspomnianych przedsiębiorców, którzy zlecili ekspertom aranżację wnętrz komercyjnych. W Projektowo Studio proces tworzenia przestrzeni jest kilkuetapowy. Wszystko zaczyna się od indywidualnej rozmowy ze zleceniodawcą, poznania jego gustu, preferencji, oczekiwać. Projektant robi też dokładne rozeznanie do czego będzie użytkowana przestrzeń i kto będzie w niej przebywał – tu mowa nie tylko o klientach, ale pracownikach, dla których komfort w danym pomieszczeniu powinien być zapewniony. Co, jeśli ktoś sam nie wie czego oczekuje? Dobry fachowiec podpowie najnowsze trendy i praktyczne rozwiązania.

Projektowo Studio „przejmuje” przestrzeń od klienta i zajmuje się nią na każdym etapie, aż do uzyskania finalnego efektu. Prowadzenie wszelkiej dokumentacji, zlecenie robót instalatorskich, a nawet pomoc w znalezieniu wykonawców, następnie zakupy i nadzór nad aranżacją wnętrza komercyjnego – wszystko to leży po stronie zespołu z PS. 

Jakość, kompleksowość i wytrzymałość we wnętrzach komercyjnych

Pamiętajmy, że wnętrza komercyjne niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej to inwestycja dla danej firmy. Klienci nie chcą wydawać pieniędzy co rusz na kolejny remont. Dlatego tak ważne jest to, na co stawia ekipa z Projektowo Studio, czyli jakość realizacji i wytrzymałość stosowanych materiałów. Specjaliści doradzają więc nie tylko na podstawie panujących trendów w świecie designu, ale zwracają uwagę na stosowane produkty, materiały budowlane, meble, akcesoria wyposażenie. Co więcej, projektanci otaczają „opieką” każdego klienta, dlatego nawet po zakończonej realizacji służą radą, sprawdzają jak w praktyce spisują się zaproponowane rozwiązania czy w razie konieczności wprowadzają zmiany, jakich oczekuje klient. 

Aranżacja na miarę Twoich możliwości

Projektowo Studio z Trójmiasta to firma elastyczna i kompromisowa. Oprócz obsługi indywidualnej, przyjmuje też zlecenia bardziej „masowe”, np. od sieci sklepów, obiektów sportowych czy medycznych. W swojej ofercie projektanci mają także określone Pakiety: Standard, Premium oraz Lux, które ułatwiają klientowi zaplanowanie budżetu i ekonomiczne wykończenie mieszkania czy wnętrza komercyjnego. Na każde indywidualne oczekiwanie może zaradzić jedynie bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami studia, do której zachęcamy.

 

Energooszczędne domy modułowe Omega Home