Dwa oblicza Electrolux – rozwiązania dla „Kowalskiego” i profesjonalistów

0
126
electrolux wyposazenie gastronomii

Kto świadomie kupuje przysłowiowego kota w worku? Pewnie nikt. Nie chcemy płacić za byle co, ale chętnie inwestujemy w przedmioty o wysokiej jakości, tak zwane „premium”. Ta zasada najczęściej ma przełożenie w kwestii urządzeń elektronicznych czy AGD. Twórcy produktów Electrolux Professional w jej myśl kreują urządzenia, które będą służyły przez lata, a dostępne są na każdą kieszeń, zarówno dla zwykłych użytkowników w gospodarstwach domowych, jak i profesjonalnych odbiorców, czyli przedsiębiorców.

electrolux professional poland

Już sto lat minęło od powstania firmy Electrolux i niewiele mniej od powołania do życia marki Electrolux Professional. Urządzenia sygnowane tym logiem dosłownie zmieniają życie gospodyń domowych, ale i wspierają z sukcesem przedsiębiorców i duże podmioty, takie jak restauracje, hotele, szpitale, biurowce, duże pralnie, zakłady produkcyjne. Autorskie systemy usprawniające korzystanie z urządzeń (choćby system The OnE) oraz Centrum Badawcze wyróżniają tego producenta i pozwalają rozdzielić serie tradycyjnych, podstawowych urządzeń od linii premium.

Nowości w wyposażeniu gastronomii

Gastronomia to jedna z kilku branż, która w zatrważającym wręcz tempie ewoluuje, szczególnie od czasu pandemii COVID-19. Odżywiona, tuż po kryzysie zaskakuje nowymi trendami i kierunkami rozwoju. Electrolux Professional to nie tylko producent odtwarzający urządzenia na taśmach produkcyjnych, ale baczny obserwator zmieniającego się świata. Dlatego dzisiaj wyposażenie gastronomii jest jedną wielką odpowiedzią na te zmiany. Urządzenia dostosowywane są do wymogów sanitarnych, tworzywa z których są wykonane także dostosowane są do specjalistycznego czyszczenia (dezynfekcji), restauracjom oferowane są systemy nie tylko przechowywania, gotowania czy zmywania, ale inteligentnego serwowania posiłków, sterylnego przechowywania czy wręcz tworzenia koncepcji kulinarnych takich jak „Zero waste, sam smak”. W trosce o środowisko zespół twórców Electrolux Professional w ramach wyposażenia gastronomii wdraża innowacje Systemu Zarządzania Odpadkami.

Czystość – drugi filar 

wyposazenie pralni electrolux professional

Za następny „punkt honoru” Elecetrolux Professional obrał wyposażenie pralni i podmiotów zajmujących się szeroko rozumianą czystością. Rozwiązania dla hotelarstwa, instytucji medycznych czy placówek opiekuńczych sięgają dużo dalej niż proponowanie odbiorcom pralek i suszarek automatycznych ze sprawdzonej Linii 6000. Linie maglownicze, zdalnie sterowane urządzenia połączone, systemy czyszczenia wolne od chemikaliów i toksyn, akcesoria do przechowywania prania, System Efektywnego Dozowania, akcesoria z serii myPRO dla małego biznesu czy nawet urządzenia laboratoryjne to tylko niektóre z dodatkowych produktów spod szyldu Electrulux dla profesjonalnych odbiorców.

Zaufaj doświadczeniu i nauce

Nowe technologie, zespół ekspertów, sprawdzone, atestowane i certyfikowane tworzywa, Centrum Badawcze, ochrona zdrowia i środowiska – to wszystko definiuje filozofię działania Electrolux Professional. Rozwiązania sygnowane znakiem firmowym tego producenta to  nie tylko dobrze zainwestowane pieniądze w urządzenia służące na lata w zaciszu domowym lub jako wyposażenie gastronomii i pralni, ale też „przyłożenie ręki” do promowania dobrych praktyk. Fabryki producenta działają w oparciu o zasilanie z odnawialnych źródeł energii, wszystkie urządzenia są energooszczędne i dające wymierne oszczędności finansowe, a i są skonstruowane tak, by nie stosować środków toskycznych w czasie ich używania.

wyposazenie gastronomii electrolux professional

Polityka działalności Electrolux Professional i same urządzenia są przykładami na to, że można tworzyć produkty przystępne cenowo, najlepsze jakościowo, zróżnicowane pod kątem wymagań klienta indywidualnego oraz użytkownika profesjonalnych, zaawansowanych sprzętów. Mimo ponad stuletniego doświadczenia na rynku wciąż możemy sięgać po nowe rozwiązania od twórcy sprzętu AGD, który o krok wyprzedza nasze czasy i sprawia, że ułatwiamy sobie życie zanim jeszcze pomyślimy, że tego potrzebujemy.