Mieszkania dla szukających nowego „oblicza” Gdańska, czyli Kielnieńska 33

0
202
Kielnieńska 33 Gdańsk Osowa Necon

Gdańsk to jedno z najbardziej turystycznych miast nie tylko na Pomorzu, ale w całej Polsce. Nie tylko turyści chcą tu przebywać, bo spory ruch obserwuje się także na rynku deweloperskim w tym mieście. Gdańsk sprzyja osiedleniu się w nim na stałe, pod warunkiem że uda się znaleźć nietypową, klimatyczną i perspektywiczną lokalizację do życia. Udało się to deweloperowi Necon, który zaprasza pod adres Kielnieńska 33.

Rozwijaj się w Gdańsku… i wraz z Gdańskiem

Gdańsk Osowa to niezwykle ciekawa dzielnica budząca w ostatnim czasie duże zainteresowanie. Mieści się w granicach bardzo atrakcyjnego nadmorskiego miasta, więc oczywista jest bliskość plaży i morza, ale dla chcących osiedlić się w Trójmieście znaczenie mają też inne warunki dzielnicy. A są nimi choćby dobre połączenie komunikacyjne z innymi częściami Gdańska, wlot na obwodnicę miasta będącej częścią „ekspresówki” S6, a także obecność w Osowie linii SKM-ki, autobusów i tramwajów. W tej okolicy przybywa centrów handlowych, marketów popularnych sieci, modnych restauracji i kawiarni, ale i bardziej niezbędnych do życia punktów usługowych jak aptek czy gabinetów lekarskich.

Kielnieńska 33 Gdańsk Osowa
Kielnieńska 33 Gdańsk Osowa

Kielnieńska 33 – inwestycyjny rozmach

Ostatni etap osiedla Młode Stanisławie blisko Tczewa to zakończony właśnie projekt dewelopera Necon, ale już trwa kolejna popisowa wręcz inwestycja tego doświadczonego w północnej części Polski inwestora. Kielnieńska 33 we wspomnianej dzielnicy Gdańsk Osowa to nowoczesny obiekt z dziewięcioma mieszkaniami w trzech różnych metrażach. Najmniejsze liczy 36 metrów kwadratowych, „średni” rozmiar to 52 metry, największe będą miało po 58 metrów kwadratowych. Na parterze zlokalizowane są dwa lokale usługowe idealne pod sklep, biuro, salon kosmetyczny czy niewielką siłownię. Każde z mieszkań będzie dysponowało balkonem oraz komórką lokatorską. Winda cichobieżna oraz wygłuszona klatka schodowa to już „must have” tej inwestycji.

Projektanci przygotowali dokładną wizualizację każdego z mieszkań, dlatego potencjalny klient nie kupi przysłowiowego kota w worku. A warto do Necona się zgłosić, bo wciąż można poznać ofertę na ostatnie już wolne mieszkania przy Kielnieńskiej 33. Za moment inwestycja dobiegnie końca, bo już na ukończeniu są prace w środku budynku, pojawia się też finalna elewacja.

Uwaga!

W ramach inwestycji Kielnieńska 33 dostępne są mieszkania trzypokojowe o metrażu 51 – 58 m2. Ich odbiór w stanie deweloperskim będzie dostępny w I kwartale 2023 roku. Ceny mieszkań zaczynają się od 9 200 zł/m2.

Kielnieńska 33 Gdańsk Osowa
Kielnieńska 33 Gdańsk Osowa

Doświadczenie i pomysłowość

Kielnieńska 33 nie będzie „przypadkową” inwestycją, a przemyślanym projektem wpisującym się w budownictwo premium. Dotychczasowe zrealizowane przez Necona obiekty, takie jak Młode Stanisławie koło Tczewa czy Osiedle Cztery Pory Roku między Gdańskiem a Borkowem to przykłady na świadomy styl, doświadczenie i zaangażowanie dewelopera. Firma nieprzerwanie od 2016 roku prowadzi różne inwestycje na Pomorzu, a ogólne doświadczenie w branży budowlanej ma już od połowy lat 90-tych. Necon to nie tylko deweloper, ale firma oferująca usługi wykończeniowe, by odciążyć przyszłych lokatorów swoich obiektów od poszukiwania fachowców.

Kielnieńska 33 Gdańsk Osowa
Kielnieńska 33 Gdańsk Osowa

Necon Deweloper  – kontakt

Tel. +48 604 487 380
Tel. +48 58 33 33 013
sprzedaz@necon.com.pl