Wielkie otwarcie BAT PROFI – nowy market budowlany w Sierakowicach

0
259
bat sierakowice hurtownie budowlane pomorskie

BAT to najbardziej popularna marka sklepów budowlanych na Pomorzu. Od prawie 3 dekad klienci z tego regionu zaopatrują się tu w najlepszej jakości materiały i urządzenia niezbędne przy pracach remontowych oraz budowie domów.

Mimo 30 lat działania i wciąż rosnącej liczby klientów, firma nie spoczywa na laurach i wciąż się rozwija, czego przykładem jest rozbudowa starej siedziby w Sierakowicach i przekształcenie jej w nowoczesną przestrzeń sklepowo- magazynową.

BAT PROFI – bo o nim mowa to nowy market budowlany o powierzchni prawie 1000 m2 oraz magazyn o metrażu 2000 m2.

– Zależało nam na stworzeniu przestrzeni dającej możliwość lepszego wyeksponowania naszego asortymentu, przy jednoczesnej poprawie warunków obsługi klienta – mówi Tomasz Breza, kierownik marketu budowlanego BAT w Sierakowicach.
– Usprawniliśmy sam proces sprzedaży i w tej chwili klient nie będzie już musiał jeździć od magazynu do magazynu, by odebrać towar, lecz otrzyma go w jednym miejscu.
Warto podkreślić, że też jest to swego rodzaju „serce firmy”, centrum logistyczne, z którego towary rozwożone są bezpośrednio do naszych klientów, a także do innych sklepów BAT-u w regionie.

BAT PROFI to jeszcze bardziej rozbudowany asortyment, w którym znajdziemy m.in.:

  • wysokiej jakości elektronarzędzia i inne sprzęty,
  • ponad 500 ton stali- rur i stali kształtowej,
  • narzędzia, preparaty i akcesoria ogrodnicze,
  • materiały budowlane wiodących producentów.

Poza szeroka ofertą produktów, BAT to również fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań dla danego projektu.

Gwarancją jakości towarów oraz usług, są liczne nagrody i certyfikaty, które na przestrzeni lat otrzymuje siec sklepów BAT. Najważniejszy z nich to certyfikat Rzetelna Firma.

Osoby, które planują remont/budowę i potrzebują najlepszej jakości produktów w dobrych cenach, powinny odwiedzić BAT PROFI w środę 10 lipca. Tego dnia odbędzie się wielkie otwarcie nowego sklepu, a na klientów czekać będą promocje i rabaty.
Oprócz tego producenci i dostawcy sprzętu oraz materiałów budowlanych będą prezentować swoje produkty oraz najnowocześniejsze rozwiązania. Odbędą się pokazy elektronarzędzi, nowoczesnych kotłów c.o. oraz technologii pozwalających wytwarzać ciepło chroniąc jednocześnie środowisko naturalne.