Wielkie otwarcie BAT PROFI – nowy market budowlany w Sierakowicach

BAT to najbardziej popularna marka sklepów budowlanych na Pomorzu. Od prawie 3 dekad klienci z tego regionu zaopatrują się tu w najlepszej jakości materiały i urządzenia niezbędne przy pracach remontowych oraz budowie domów.

Mimo 30 lat działania i wciąż rosnącej liczby klientów, firma nie spoczywa na laurach i wciąż się rozwija, czego przykładem jest rozbudowa starej siedziby w Sierakowicach i przekształcenie jej w nowoczesną przestrzeń sklepowo- magazynową.

BAT PROFI – bo o nim mowa to nowy market budowlany o powierzchni prawie 1000 m2 oraz magazyn o metrażu 2000 m2.

– Zależało nam na stworzeniu przestrzeni dającej możliwość lepszego wyeksponowania naszego asortymentu, przy jednoczesnej poprawie warunków obsługi klienta – mówi Tomasz Breza, kierownik marketu budowlanego BAT w Sierakowicach.
– Usprawniliśmy sam proces sprzedaży i w tej chwili klient nie będzie już musiał jeździć od magazynu do magazynu, by odebrać towar, lecz otrzyma go w jednym miejscu.
Warto podkreślić, że też jest to swego rodzaju „serce firmy”, centrum logistyczne, z którego towary rozwożone są bezpośrednio do naszych klientów, a także do innych sklepów BAT-u w regionie.

BAT PROFI to jeszcze bardziej rozbudowany asortyment, w którym znajdziemy m.in.:

  • wysokiej jakości elektronarzędzia i inne sprzęty,
  • ponad 500 ton stali- rur i stali kształtowej,
  • narzędzia, preparaty i akcesoria ogrodnicze,
  • materiały budowlane wiodących producentów.

Poza szeroka ofertą produktów, BAT to również fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań dla danego projektu.

Gwarancją jakości towarów oraz usług, są liczne nagrody i certyfikaty, które na przestrzeni lat otrzymuje siec sklepów BAT. Najważniejszy z nich to certyfikat Rzetelna Firma.

Osoby, które planują remont/budowę i potrzebują najlepszej jakości produktów w dobrych cenach, powinny odwiedzić BAT PROFI w środę 10 lipca. Tego dnia odbędzie się wielkie otwarcie nowego sklepu, a na klientów czekać będą promocje i rabaty.
Oprócz tego producenci i dostawcy sprzętu oraz materiałów budowlanych będą prezentować swoje produkty oraz najnowocześniejsze rozwiązania. Odbędą się pokazy elektronarzędzi, nowoczesnych kotłów c.o. oraz technologii pozwalających wytwarzać ciepło chroniąc jednocześnie środowisko naturalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.