Wykończenie mieszkań pod klucz. To nie moda, lecz rozsądna decyzja

0
292
Wykończenie mieszkań pod klucz Gdańsk

Szanujesz swój czas i pieniądze? To rozsądne. Jeśli jesteś na etapie remontu lub wykańczania mieszkania, tym bardziej zastanów się czy chcesz trafić energię, nerwy i mnóstwo funduszy na niesprawdzone firmy, kiepskiej jakości materiałe budowlane albo fachowców, którzy koniec końców mogą Cię „wyrolować”. Tego wszystkiego da się uniknąć.

Wykończenie mieszkania pod klucz – czy warto w to inwestować?

Co daje inwestycja w wykończenie mieszkania pod klucz przez fachową firmę zajmującą się kompleksową aranżacją? Przede wszystkim wspomnianą na wstępie oszczędność czasu i pieniędzy. Po pierwsze, mamy gwarancję na wykonane prace, możemy przyjrzeć się referencjom firmy i opiniom, jeśli wybierzemy solidnego wykonawcę. Po drugie, z naszych barków znika ciężar biegania po marketach, hurtowniach i showroomach w poszukiwaniu materiałów wykończeniowych. Kolejny plus to bezcenne porady projektantów, inżynierów i innych fachowców pracujących dla firmy z tej branży. Do tego spisujemy umowę, dzięki której śpimy spokojnie, bo znamy harmonogram prac, koszty są czarno na białym, a my czekamy tylko na dzień, kiedy wchodzimy „na gotowe”.

aranzacja wnętrz Gdańsk

Pod-klucz.pl – sprawdzona firma w Gdańsku i nie tylko

Od 15 lat na trójmiejskim rynku budowlanym wyróżnia się firma wykończeniowa Pod-klucz.pl. W całym Gdańsku i nie tylko znajdziemy mnóstwo realizacji wykończenia pod klucz lokali mieszkalnych i nie tylko w bardzo dobrej jakości. Wieloosobowa ekipa jest w stanie prowadzić nawet 10 inwestycji jednocześnie, a każda z nich opatrzona jest umową, gwarancją i przejrzystością oferty. Pod-klucz.pl to gotowe pakiety rozwiązań, ale też indywidualna aranżacja mieszkań i odpowiednie podejście do najbardziej wymagających, albo również niezdecydowanych klientów, którzy szukają niesztampowych rozwiązań. Firma współpracuje z wieloma hurtowniami i dostawcami najlepszej jakości materiałów wykończeniowych.

Pakiety wykończenia i aranżacji mieszkań pod klucz

Wybór gotowych pakietów proponowanych przez ekipę Pod-klucz.pl znacznie ułatwia organizację pracy. Po pierwsze klient doskonale wie czego i w jakiej cenie się spodziewać, a wykończeniowcy mają ogromne doświadczenie w realizowaniu gotowych planów.

Wykończenie mieszkań pod klucz Trójmiasto

W pakiecie wykończenie mieszkań pod klucz zawiera m.in. kompletne wyposażenie łazienkowe, podłogi laminowane, montaż drzwi, malowanie, projekty techniczne w zakresie aranżacji, sprzątanie mieszkania, wszelką robociznę. W gratisie w każdym pakiecie są asysta podczas odbioru deweloperskiego oraz pełna, dwuletnia gwarancja. Wszystkie pakiety po ustaleniu i podpisaniu umowy nie zawierają dodatkowych, ukrytych kosztów, a płatności są możliwe do rozłożenia na raty. Aktualnie dostępne są trzy gotowe Pakiety:

  • Pakiet Standard – to pakiet szybki, jego cena to 790 zł/m2 (brutto), a czas realizacji to 5-6 tygodni.
  • Pakiet Optimum – to opcja dla wymagających, w cenie 990 zł/m2 (brutto), a czas realizacji to 6-7 tygodni. W pakiecie wykończenie mieszkania jest podniesione o poziom wyżej jeśli chodzi o jakość materiałów wykończeniowych i dobór producentów.
  • Pakiet Premium – to opcja dla ceniących luksus, a jego cena to 1190 zł/m2 (brutto) przy czasie realizacji 7-8 tygodni. Ekipa wykorzystuje tylko materiały najwyższej możliwej na rynku jakości.

Kompleksowa aranżacja wnętrz pod klucz w Gdańsku

Gotowe pakiety to jedno, ale nie od dziś wiadomo, że każdy ma inny gust i chce, by jego wymarzone, z reguły długo wyczekiwane „M” było jedyne w swoim rodzaju. Kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz to jedno, ale aranżacja wystroju to najważniejsze, co interesuje klientów.

Pod klucz wykończenie mieszkań Trójmiasto

Pod-klucz.pl z Gdańska robi to od lat na indywidualne życzenia klientów. Dla kogo jest kompleksowa aranżacja wnętrza? Dla każdej osoby, która chce oszczędzić czas i poświęcić go na własne sprawy: pracę, rodzinę, rozwój, pasje. Doświadczeni inżynierowie z Pod-klucz.pl zajmują się sprawami technicznymi w lokalach, projektanci dbają o każdy detal wizualny podczas wykończenia, ekipa sprzątająca o porządek, nawet drobne elementy dekoracji postawią na swoim miejscu odpowiedni ludzie za Ciebie.

Jak wygląda kompleksowa aranżacja i wykończenie mieszkania pod klucz? Są to konkretne etapy:

  • pomiar i sfotografowanie wnętrza przed remontem,
  • projekt aranżacji,
  • opracowanie funkcjonalności,
  • dobór elementów wystroju, materiałów budowlanych, oświetlenia, kolorystyki, wyposażenia meblowego oraz sprzętu RTV i AGD,
  • wykonanie wizualizacji 3D, rysunków wykonawczych, kosztorysu.

Indywidualna aranżacja wnętrz

Fachowcy często wychodzą poza ramy podstawowych pakietów i indywidualnie pracują z klientami nad wykończeniem wnętrz w Gdańsku i całym Trójmieście, a coraz częściej także w innych zakątkach kraju. Projektanci są na bieżąco  najnowszych trendach wnętrzarskich i podpowiadają jakie rozwiązania są nie tylko modne, ale przede wszystkim praktyczne.

Nie trać głowy na wykończenie mieszkania pod klucz

Jeśli nie chcesz stracić nerwów i zdrowia na borykanie się z górą problemów w czasie remontu i wykańczania wnętrza – ułatw sobie życie. Profesjonalna firma zajmująca się wykańczaniem pod klucz pomoże oszczędzić ci zdrowie, czas i pieniądze. Pod-klucz.pl w Gdańsku zaprasza na stronę internetową, gdzie znajdziecie mnóstwo wizualizacji zrealizowanych projektów, ale i do showroomu przy Cedrowej 39/lokal U3. Dla klientów, którzy wracają z kolejnymi zleceniami czekają atrakcyjne rabaty.

aranzacja wnętrz Gdańsk

Wykończenie i aranżacja mieszkań POD KLUCZ – kontakt

email: kontakt@pod-klucz.pl
telefon: 695 695 656