Osiedle Kasztanowe – mieszkania w idealnej lokalizacji od Necon Developer

0
116
Mieszkania Gdańsk południe Necon Deweloper

Atrakcyjna cena za m2, dogodna lokalizacja, wysoki standard wykonania – to najważniejsze kryteria jakie bierzemy pod uwagę szukając swojego wymarzonego „M”. Jeśli dorzucimy do tego sprawną komunikację i świetnie zaaranżowaną przestrzeń wspólną, mamy zestaw elementów, które sprawiają, że warto zainteresować się taką ofertą.

Mieszkania Gdańsk południe dla młodych Rodzin Necon

Odpowiadając na potrzeby klientów, Necon Developer stworzył osiedle w południowej części Gdańska, które łączy w sobie  wszystkie wyżej wymienione atuty. Firma wyróżnia się dużą wiedzą,  doświadczeniem i jednocześnie nowoczesnym podejściem swoich pracowników.  Jako Necon Developer istnieje na rynku od 2016 roku, ale zarówno właściciele jak i reszta zespołu działają w branży budowlanej oraz w zakresie realizacji przedsięwzięć deweloperskich ponad 20 lat.

Necon Deweloper Gdańsk Południe Borkowo

Osiedle Kasztanowe można potraktować jako prezentację możliwości firmy. Jest to propozycja dla osób wymagających oraz szukających rozsądnych kompromisów dotyczących lokalizacji.

Potencjalni nabywcy mają do wyboru trzy nowoczesne budynki, które znajdują się z dala od wielkomiejskiego zgiełku, przy jednoczesnej bliskości do trójmiejskiej i południowej obwodnicy, co umożliwia szybki i sprawny transport do centrum Gdańska. Dzięki temu nie trzeba wybierać między mieszkaniem w sercu dużego miasta a lokalem w mniejszej miejscowości.

Osiedle Kasztanowe Necon Deweloper Gdańsk południe

Cały kompleks znajduje się w kameralnej, zielonej okolicy, idealnej na piesze i rowerowe wycieczki. Nie brakuje tu jednak rozwiniętej infrastruktury ułatwiającej codzienne życie. Mieszkańcy mogą korzystać z sielskiego klimatu, a jednocześnie załatwiać swoje sprawy na miejscu, ponieważ w zasięgu ręki są liczne sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne itp. Dużym plusem jest możliwość sprawnej komunikacji. Kierowcy mają blisko do wspomnianej już południowej i trójmiejskiej obwodnicy. Osoby korzystające z transportu miejskiego, mogą poruszać się natomiast autobusami linii 113, 175, 213.

W 3 budynkach o wysokim standardzie wykonania, znajduje się łącznie 195 mieszkań 2 – 5 pokojowych o powierzchni od 38 do 95 m2. Lokale na parterze połączone są z dużymi ogrodami, a te na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony i tarasy. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy mogą relaksować się na świeżym powietrzu w swoim własnym azylu. Zaletą osiedla są także cichobieżne windy ułatwiające poruszanie się między piętrami oraz  podziemna hala garażowa i komórki lokatorskie.

Gdańsk południe Necon Deweloper

Na terenie Osiedla Kasztanowego zaprojektowano również miejsca rekreacyjne dla dzieci i dorosłych. Pojawiły się place zabaw i wygodne ławki w cieniu kasztanowców, na których można wypocząć, poczytać ulubioną książkę i integrować się z sąsiadami. Niewątpliwym atutem, o którym nie można zapomnieć, są bardzo konkurencyjne ceny mieszkań jeśli porównamy je z innymi osiedlami w Gdańsku.  Na stronie inwestycji znajduje się zakładka „oferta tygodnia”, a  obecnie można też kupić mieszkanie „pod klucz” z 50% rabatem.

 

Wiadomo, że nic tak nie potwierdza  powodzenia inwestycji  jak opinie dotychczasowych nabywców. Oto niektóre z nich:

„Cisza spokój nowe mieszkania w uroczym zakątku Gdańska – polecam Osiedle Kasztanowe!”/ gość

„Przemiła obsługa, a inwestycja godna polecenia ze względu na wysoką jakość i lokalizację” Kaja

„Wyjątkowe, kameralne miejsce, sielski klimat, a blisko do centrum. Polecam.” Daga

„Inwestycja, którą warto się zainteresować. Ceny naprawdę konkurencyjne, a lokalizacja jak dla mnie idealna. Z dala od miejskiego hałasu, ale jednocześnie szybko i sprawnie można dojechać do centrum”  Adam

„Piękne mieszkania w wysokim standardzie i ceny bardzo rozsądne”  Pit

„Jedna z ciekawszych inwestycji w południowej części Gdańska. Plus za lokalizację, ceny i jakość wykonania”. Renata

Necon Deweloper Osiedle Kasztanowe Gdańsk południe

 

Osoby zainteresowane zakupem mieszkania na Osiedlu Kasztanowym i chcące dołączyć do grona zadowolonych klientów, zachęcamy do kontaktu z biurem sprzedaży:

Tel. +48 604 487 380 

Tel. +48 58 33 33 013

E – mail.: sprzedaz@necon.com.pl