Połącz spokój z dogodną lokalizacją: poznaj osiedle Młode Stanisławie i zamieszkaj blisko Tczewa

0
157
Nowe mieszkania blisko Tczewa

Nowe mieszkania blisko Tczewa to coraz częściej wyszukiwane hasło. Okolica to coraz częściej wybierana lokalizacja przez osoby, które cenią sobie bliskość miasta i spokój, którego nie doświadczą w Trójmieście. Atrakcyjnym osiedlem na Kociewiu jest między innymi Młode Stanisławie.

Tczew to blisko 60-tysięczna miejscowość, jedna z największych na Pomorzu. Większą liczbą mieszkańców w regionie mogą pochwalić się jedynie Gdańsk, Gdynia i Słupsk. Miasto zlokalizowane jest w pięknej okolicy Pojezierza Starogardzkiego, w odległości około 30 kilometrów od stolicy województwa – Gdańska. Mieszkanie w okolicy zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych usług, edukacji, służby zdrowia i rynku pracy.

Nowe mieszkania Blisko Tczewa osiedle Młode Stanisławie

Tczew to ważny ośrodek komunikacyjny i turystyczny w północnej Polsce. Krzyżują się tutaj drogi relacji Gdańsk-Toruń oraz Tczew-Wejherowo, a obok przebiega autostrada A1. Do miasta mogą przyjeżdżać fani historii. Historia Tczewa liczy ponad 800 lat. Miejscowość i okolice ciągle rozwijają się i zachęcają do osiedlenia nowych mieszkańców.

Deweloper Tczew – nowe mieszkania w mieście

W Tczewie pojawia się coraz więcej mieszkań, które stanowią atrakcyjną lokalizację dla osób, chcących zamieszkać na Kociewiu lub w pobliżu Gdańska. Deweloperzy informują m.in. o pojawieniu się osiedla Nowe Koszary czy Nowe Zacisze. Nowe lub wyremontowane lokale dostępne są także w innych dzielnicach miasta – m.in. na osiedlu Bajkowym, Garnuszewskiego oraz Zatorze.

Nowe mieszkania blisko Tczewa Necon Deweloper

Wraz z rozwojem Tczewa, nowy wygląd otrzymują także okoliczne miejscowości. Zmiany dosięgły także Stanisławia, która wchodzi w skład gminy. Lokalizację dzieli od Tczewa mniej niż 10 minut jazdy samochodem lub autobusem.

Nowe mieszkania blisko Tczewa

Osoby ceniące sobie najlepsze cechy komfortu miejskiego i sielskiej wsi mogą zdecydować się na zamieszkanie na osiedlu „Młode Stanisławie” realizowanym przez Necon Deweloper. Inwestycja zlokalizowana jest 30 minut od Gdańska i jedynie 3 minuty od Tczewa. Do miasta dojechać można także autobusem. Rowerzystów zadowoli nowa ścieżka rowerowa. Tereny otaczające osiedle „Młode Stanisławie” sprawdzą się jako trasy spacerowe, biegowe oraz rowerowe. Okoliczne szlaki turystyczne osiągają długość 150 kilometrów.

Nowe mieszkania blisko Tczewa Necon Deweloper

Po zrealizowaniu pełnej inwestycji, „Młode Stanisławie” będzie składało się ze 144 mieszkań w 16 budynkach. W każdym z trzykondygnacyjnych budynków znajdzie się dziewięć mieszkań: trzy na poddaszu, cztery na piętrze oraz dwa – z przydomowymi ogródkami – na parterze. 

Aktualizacja

Zarówno Etap I jak i II inwestycji – Osiedle Młode Stanisławie –  już zrealizowane! Został już tylko ostatni! Aktualnie dostępne są w sprzedaży 24 mieszkania, z czego aż 3 są wykończone pod klucz! Pozostałe otrzymasz w stanie deweloperskim. Mieszkania o powierzchni 30 m2 kupisz już od 5500 zł/m2.

Zamieszkaj w spokojnej okolicy!

Czy da się połączyć miejski komfort bliskości wszystkich usług i spokój wsi? Jak zapewnić sobie mieszkanie w sielskiej okolicy z możliwością korzystania z udogodnień miasta? Odpowiedź na oba pytania jest jedna – wybierz „Młode Stanisławie”!

Szukasz nowego mieszkania blisko Tczewa? Poznaj atrakcyjne promocje!

To niepowtarzalna okazja, która może niebawem zniknąć! Deweloper Necon właśnie ogłosił niezwykłą ofertę promocyjną dotyczącą mieszkań dostępnych na Osiedlu Młode Stanisławie. Dostępne metraże to:

  • 53,84 m2 – 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem,
  • 43,28 m2 – 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem.

Obecne zniżki na te mieszkania sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, co stanowi znaczący sposób na zaoszczędzenie. Chciałbyś poznać więcej szczegółów? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi promocjami na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych dewelopera Necon. Tam znajdziesz również wizualizacje mieszkań na Osiedlu Młode Stanisławie oraz informacje na temat postępów tej wieloetapowej inwestycji.

Nowe mieszkania Blisko Tczewa osiedle Młode Stanisławie

Dane kontaktowe:

Stanisławie 8 A, 83-112 Stanisławie

Tel. +48 604 487 380
Tel. +48 58 33 33 013
sprzedaz@necon.com.pl

Nowe mieszkania blisko Tczewa Młode Stanisławie Nowe mieszkania blisko Tczewa Młode Stanisławie Nowe mieszkania blisko Tczewa Nowe mieszkania blisko Tczewa Nowe mieszkania blisko Tczewa Młode Stanisławie Nowe mieszkania blisko Tczewa Młode Stanisławie