Obsługa najmu mieszkań Trójmiasto – sprawdź ofertę firmy Pod-klucz

0
120
Zarządzanie nieruchomościami Gdańsk

Posiadasz mieszkanie na wynajem? Wiesz, że może przynosić korzyści, tylko nie masz czasu zajmować się szukaniem najemców i późniejszym kontaktem? Jest ktoś, kto może Cię w tym wyręczyć. Mowa o Pod-klucz – firmie zajmującej się zarządzaniem wynajmu nieruchomości w Trójmieście. Sprawdź jej ofertę i pozbądź się problemu! 

Zarządzanie nieruchomościami na wynajem w  Trójmieście – Twoje mieszkanie może na siebie zarabiać!

Usługi Pod-klucz w zakresie zarządzania i obsługi najmu mieszkań są jasno określone. Firma przejmując odpowiedzialność za Twoje mieszkanie ma za zadanie wygenerować jak największe przychody z nieruchomości. W tym celu podejmuje szereg działań, takich jak:

  • Wykonanie profesjonalnych fotografii,
  • Wystawienie szczegółowych i estetycznych ogłoszeń na portalach tematycznych i forach internetowych,
  • Dostosowanie ceny do aktualnych warunków rynkowych,
  • Przedstawienie lokalu potencjalnym najemcom,
  • Podpisanie korzystnej dla obu stron umowy i późniejszy kontakt z najemcami,
  • Przekazanie wpłat wraz z miesięcznymi raportami i rozliczeniami, aby zapełnić pełną wygodę klientom

Oczywiście każda sytuacja jest inna – Pod-klucz dostosowuje swoje działania do konkretnego przypadku, aby efekt był satysfakcjonujący zarówno dla klienta, jak i najemców lokalu.

Obsługa wynajmu mieszkań Trójmiasto

Obsługa najmu mieszkań Pod-klucz – oferta wynajmu krótko i długoterminowego

Zarządzanie nieruchomościami na wynajem przeprowadzane przez Pod-klucz oferuje dwie możliwości – wynajem długoterminowy i krótkoterminowy. Ta pierwsza możliwość związana jest z nieco większym ryzykiem i zaangażowaniem, jednak daje dużo lepsze efekty. Druga natomiast daje klientowi gwarancję regularnych wpłat na konto oraz zapewnia pełne poczucie bezpieczeństwa. Przekazując mieszkanie w ręce Pod-klucz jednak nie musisz się tym martwić – firma bierze pełną odpowiedzialność za Twoją nieruchomość. Ty widzisz jedynie comiesięczny przelew na swoje konto oraz przejrzyste raporty i rozliczenia.

Zarządzanie mieszkaniami na wynajem Gdańsk

Zarządzanie najmem mieszkań – jak przekazać nieruchomość Pod-klucz?

Jak już wspomnieliśmy, warunki współpracy z Pod-klucz są przede wszystkim przejrzyste. Umowa jest opracowana przez prawników firmy tak, aby klient mógł zrozumieć każdy jej punkt oraz miał pewność co do jej uczciwości. Wszystkie koszty są przedstawione na samym początku, a rezygnacja możliwa jest w każdym momencie od podpisania umowy.

Zarządzanie najmem nieruchomości Gdańsk

Jak więc podjąć współpracę z Pod-klucz? Odpowiedzią jest oficjalna strona internetowa firmy. Znajdziesz na niej pełny obraz oferty z zakresu zarządzania wynajmem mieszkań. Tam też znajdują się formularze kontaktowe, numery telefonów oraz adresy e-mail do firmy. Wystarczy, że przedstawisz swoją sytuację, a konsultant przedstawi Ci możliwości i warunki przyszłej współpracy. Sprawdź sam!