Lenta – producent desek kompozytowych, który pomoże Ci zadbać o taras i balkon

0
383

Wiesz już, czym są deski kompozytowe i jak ładnie mogą ozdobić Twój balkon lub taras? Jeśli nie, postaramy się przybliżyć Ci to rozwiązanie. Jeśli już jesteś w tym temacie – przedstawiamy ofertę producenta desek kompozytowych Lenta, dzięki któremu Twój dom zyska niepowtarzalny, naturalny klimat. 

Deski kompozytowe na balkony i tarasy – co to za rozwiązanie?

Deski kompozytowe, znane również jako tarasówki lub tarasowe deski kompozytowe, to materiał budowlany stosowany do konstrukcji balkonów i tarasów. Są one stworzone z różnych kompozytowych materiałów, takich jak włókna drewna, plastik i różnego rodzaju dodatkowe elementy wzmacniające, które łączy się w celu uzyskania trwałego i estetycznego produktu. Kompozyty wiele zalet – wiernie imitują drewno, łatwo się je czyści, są w pełni bezpieczne, ekologiczne i łatwo się je montuje.

Producent desek kompozytowych na tarasy – sprawdź ofertę Lenta

Firma Lenta specjalizuje się w produkcji desek kompozytowych przeznaczonych do balkonów i tarasów. Od lat mają oni jedno jasne założenie – dbać o jakość swoich produktów, jednocześnie wspierając klientów i ekosystem. Dzięki tym wartościom firma osiąga liczne sukcesy w branży. Istotnym czynnikiem jest unikalna kompozycja desek oraz podejmowanie coraz bardziej zaawansowanych zleceń, co przyczynia się do ich rosnącej renomy.

Opinie użytkowników jednoznacznie potwierdzają jakość produktów marki Lenta. Jeśli potrzebujesz trwałych, starannie wykonanych desek kompozytowych i profesjonalnej obsługi montażu, możesz z powodzeniem zaufać firmie Lenta. Nie ma potrzeby dłużej wymieniać cech marki, ponieważ same ich produkty są najlepszym dowodem jakości.

Lenta jest również wyłącznym dostawcą marki Millboard z Anglii. Ta współpraca pozwala rozwinąć markę na rynki zagraniczne i skupić się na wykorzystaniu najnowszych technologii w rozwoju produktu.

Deski kompozytowe na tarasy Lenta – gwarancja stylu i trwałości

Deski kompozytowe Lenta wyróżniają się na rynku dzięki starannie dobranym składnikom, które tworzą ich specjalną mieszankę. W skład tej mieszanki wchodzą:

  • 60% mączka drzewna,
  • 30% polietylen,
  • 8% stabilizatory i dodatki,
  • 2% powłoka polimerowa.

To połączenie sprawia, że tarasy kompozytowe są wyjątkowo odporne na ścieranie i uszkodzenia, zachowując przy tym antypoślizgową powierzchnię i realistyczną imitację prawdziwego drewna. Dodatkowo, dostępne są w 7 różnych kolorach, co pozwala na wybór dopasowanego do indywidualnych preferencji.

Kiedy kupujesz deski kompozytowe Lenta, nie otrzymujesz jedynie materiału budowlanego. Firma zapewnia także kompleksowe doradztwo oraz profesjonalne instrukcje montażu. Dbają o to, aby każdy klient miał wsparcie na każdym etapie. Przed zakupem odbywa się wywiad, a podczas dostawy lub montażu oferowane są szkolenia i wsparcie, aby zapewnić satysfakcję z zakupionego produktu.

Millboard – deski idealnie imitujące drewno

Dla tych, którzy poszukują nietypowych i wyjątkowych rozwiązań, systemy tarasowe Millboard stanowią doskonały wybór. Różnią się one znacząco od tradycyjnych desek kompozytowych w jednym kluczowym aspekcie – nie zawierają ani grama drewna. Zamiast tego, zostały stworzone z żywicy poliuretanowej, wzmocnionej szklanym włóknem. Dzięki temu osiągają jeszcze bardziej interesujący wizualny efekt, który szczególnie przypadnie do gustu osobom pragnącym naturalnego stylu na swoim tarasie.

Deski tarasowe Millboard oferowane są w dwóch wariantach – klasycznym i postarzanym. Oba warianty doskonale imitują wygląd drewna, tworząc na balkonie czy tarasie atmosferę lasu i natury. Dostępnych jest aż 11 różnych kolorów desek, co pozwala na dobór odpowiedniego do indywidualnych preferencji i stylu wnętrza.

Producent desek kompozytowych – kontakt do Lenta

To jedynie niewielka część tego, co producent desek kompozytowych Lenta ma do zaoferowania. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem pełnej gamy ich usług, najlepiej odwiedzić oficjalną stronę internetową firmy. Tam znajdziesz formularz kontaktowy, numery telefonów oraz adresy e-mail, za pośrednictwem których możesz nawiązać współpracę lub zakupić produkty Lenta – www.lenta.pl