Deweloper INDAI – apartamenty w Trójmieście z wygodną lokalizacją

0
170

Deweloper INDAI od lat prowadzi sprzedaż mieszkań premium i apartamentów na terenie Gdańska. Nie są to jednak zwykłe inwestycje w nieruchomości. Obiektem największego zainteresowania firmy INDAI są stare budynki z niezwykłym zapleczem architektonicznym. Stosując innowacyjne metody, deweloper gruntownie rewitalizuje nieruchomości, w efekcie czego powstają nowoczesne apartamenty z historycznym klimatem i niepowtarzalnym designem. Ma to przełożenie na liczne pozytywne opinie o INDAI dotyczące zarówno kontaktu z klientem, jak i oferowanych lokali. 

Mieszkania w Gdańsku Wrzeszczu – realizacje dewelopera INDAI

Oferta dewelopera INDAI jak na razie obejmuje inwestycje w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. To nie znaczy, że firma nie planuje w przyszłości innych projektów w dogodnych lokalizacjach Trójmiasta. 

Oto dotychczasowe realizacje INDAI:

  • Kamienice Hugo Kołłątaja – dwa czteropiętrowe budynki na które składa się ponad 45 nowych apartamentów i mieszkań w Gdańsku Wrzeszczu. Odnowione kamienice idealnie wpisują się w lokalny krajobraz, dając lokatorom dostęp do wszystkich potrzebnych udogodnień takich jak windy, parkingi czy monitoring;
  • Willa Hugo Kołłątaja – budynek z lat 20, jego rewitalizacja zakłada 4 prestiżowe apartamenty o powierzchniach: 75m2, 71m2, 139m2, 172m2. Każdy z nich cechuje funkcjonalność oraz estetyka, dzięki przestrzeni, roślinności oraz gustownym wstawkom historycznym;
  • Lokale inwestycyjne w Kamienicach Hugo Kołłątaja – deweloper przygotował też kawalerki i mikro apartamenty o metrażu 19-28 m2 idealnie nadające się do inwestycji pod wynajem. 

A to nie koniec! Nowe projekty oraz zamiary dewelopera INDAI możesz poznać zaglądając na stronę internetową firmy.

Kamienice H. Kołłątaja dewelopera INDAI zostały nagrodzone „Budową roku”

Deweloper INDAI, a konkretniej jego inwestycja – kamienice H. Kołłątaja w Gdańsku Wrzeszczu zostały odznaczone „Budową roku” w kategorii „obiekty mieszkaniowe i budynki o wartości do 20 mln zł”. 

Nagroda „Budowa roku” – co to jest i za co można ją dostać

Nagroda „Budowa roku”, którą otrzymał deweloper INDAI to wyróżnienie przyznawane za osiągi w branży budowniczej i deweloperskiej. Konkurs organizowany jest od wielu lat – w tym roku obserwowaliśmy jego 32 edycję. Przeprowadzają go eksperci ze wspomnianych branż, dokładniej przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa. O tym, za co wydawane są nagrody można przeczytać w jednej z wydanych przez stowarzyszenie publikacji:

„Nagrodzone obiekty budowlane charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa robót, dobrą organizacją procesu budowlanego, wysokim poziomem zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.”

Nagroda Budowa Roku Indai